KIKINDA- Nisu odbojkašice GŽOK “Kikinda 0230” uspele da nastave pobednički niz i zabeleže treću uzastopnu pobedu.

Novosadski “NS volley tim” slavio je sa 3:1 u 6. kolu Druge lige- sever. Po setovima je bilo 21:25, 28:26, 13:25 i 19:25 u korist gostujuće ekipe, prošlogodišnjeg vicešampiona lige.

Nije Igor Golijanin, trener GŽOK “Kikinda 0230” ima šta da zameri odbojkašicama. Ovako je za naš portal ocenio igru Kikinđanki i duel sa veoma kvalitetnih timom iz Novog Sada:

-U prva tri seta zaista smo se dobro držali. Rezultatska klackalica je u u dva navrata prevagnula na njihovu stranu. U četvrtom smo pali. Devojke nisu više imale snage da se nose sa rivalkama. Moram da priznam da je “NS volley tim” kvalitetan na svim pozicijama.

Očekivali smo ovako tešku utakmicu. Narednog vikenda ponovo ćemo igrati protiv Novosađanki. Sledi nam gostovanje timu “Novi Sad 2”. Mislim da možemo da se nadigravamo sa njima, pa čak i da pobedimo jer je to mlada ekipa- rekao je Golijanin.

Aleksandra Đorđević iz Beograda, igra na mestu primača i važna je karika u GŽOK “Kikinda 0230”. Ovo je njeno viđenje meča:

-Mislim da smo u pojedinim trenucima meča pružale maksimum.

Trudile smo da dobijemo ovaj meč, ali sitnice su presudile da ne bude tako. Veoma sam srećna što sam došla u Kikindu i igram sa ovim devojkama. I u narednim utakmicama igraćemo punom snagom i sa željom da trijumfujemo- poručila je ona.

Odbojkaši MOK “Kikinda” izgubili su sa 3:0 u Baču od “Partizana”. U 6. kolu Druge lige, trener Milan Radosavčev ponovo se našao na mukama koje ga prate od početka sezone:

-Prvi set smo izgubili sa 25:20. Izgubili smo i drugi, i to sa 28:26. Taj set smo mogli i morali da mi dobijemo. Domaćin je treći set rešio sa 25:19.

Nisam u ovoj utakmici mogao da računam na Vladimira Boškoćevića i Marka Momčilova koji su bolesni. Miloš Padejčev je igrao sa temperaturom. I tu našim mukama nije kraj.

Miloš Simić bez treninga dve nedelje i opet je povredio levo rame. Nikad gori početak sezone, nikako da se okupimo svi. Naredne subote, od 18 sati, u sali OŠ “Žarko Zrenjanin” dočekaćemo zrenjaninski “Proleter”- saopštio je Radosavčev.