KIKINDA- Nije Milan Radosavčev, trener MOK “Kikinda”, i pored novih osvojenih bodova, bio zadovoljan prikazanom igrom njegovih odbojkaša.

Iako su u 18. kolu Druge lige- sever stigli do četvrte uastopne pobede i savladali “Mladost” iz Bačkog Petrovca sa 3:1 u setovima, Radosavčev nikako nije bio zadovoljan razvojem situacije u drugom i trećem setu.

– U utakmicu su ušli sa idejom da će protivnika lako savladati. Po nepisanom pravilu, to favorizovanih ekipama može da se obije o glavu. Nama nije, a moglo je…

Prvi set smo dobili sa 26:24, a naredni su gosti dobili sa 25:23. U trećem setu smo gubili 13:6. Tada je došlo do preokreta, pa smo uspeli da taj set  osvojimo sa 25:20.

Ušli smo u dobar ritam, zaigrali kako znamo i četvrti set dobili sa 25:17. “Ribanja” je bilo u prelomnim delovima meča, a naročito kad se utakmica završila.

U Sremskoj Mitrovici su zaista sjajno igrali, a u “Jezeru”, očigledno, potcenili rivala iz Bačkog Petrovca. Bez puno truda i znoja nema ni povoljnog rezultata- konstatovao je Radosavčev.

Narednu utakmicu naši odbojkaši odigraće u subotu, od 20 sati, u novosadskom SPENS-u protiv ekipe “Dunav”. Kikinđani su i dalje drugoplasirani i čekaju eventualni kiks “Kulpina”.