KIKINDA- Težak period! Odbojkašice GŽOK “Kikinda 0230” nisu uspele da u 16. kolu Druge lige- sever dođu do pobede i prekinu neugodnu seriju poraza.

Baš kao i u prethodnom kolu, ponovo su Sremice bile kobne po Banaćanke.

Prethodnog vikenda bolje od naših devojaka bile su odbojkašice iz Sremske Mitrovice, a ovoga puta iz Inđije, pa je “Mladost 1979” slavila sa 3:0 (21:25; 18:25; 16:25). Otvoren i do kraja jasan bio je Dragan Pecarski, trener GŽOK “Kikinda 0230”:

-Doživeli smo težak poraz. Računica je bila potpuno drugačija. Naša je namera bila da i bez povređenih igračica dobijemo ovu utakmicu. Tako smo i krenuli. Dobro otvaranje prvog seta, dobra igra do same završnice, a onda konfuzija.

Nesigurnost se prenela na drugi, mada je u nekoliko navrata bilo naznaka da ćemo se vratiti. Iza nas je čudna utakmica, a spor ritam protivnik nije nam odgovarao. Puno neodlučnih sudijskih odluka, odvelo je drugi set u korist gostujućeg tima.

Za GŽOK “Kikinda 0230” igrale su: Nađa Berić, Anela Maćoš, Biljana Pilipović, Jana Stanić, Andrea Sivčev, Ivana Plemić, Nevena Aleksić, Aleksandra Đorđević, Bojana Surla i kapiten Ivana Milić.