Spremite se za polufinale

KIKINDA- Božićni turnir u malom fudbalu polako ulazi u završnu fazu. Sinoć su odigrane poslednje četvrtfinalne utakmice. Beogradski ”Horoskop” savladao je ”Treće poluvreme” rezultatom 5:3. Iako se činilo da će Beograđani lako savladati ekipu koju čine fudbaleri iz Banatskog Velikog Sela i Novih Kozaraca, ”Treće poluvreme” je pružilo  sasvim solidan otpor. Međutim, presudilo je iskustvo beogradskog kluba.

U poslednjoj četvrtfinalnoj utakmici videli smo sjajnu partiju između mokrinske ekipe ”Tataratiru” i ”Maje Berović”. Poveli su Mokrinčani i dobar deo utakmice vodili, ali je u poslednjim minutima došlo do preokreta, pa je ”Maja Berović” na kraju slavila sa 3:2. Ljubitelji malog fudbala večeras će uživati u partijama preostale četiri najbolje ekipe.

Od 18 sati, utakmicu će odigrati beogradski ”Horoskop” i ”Naftagas transport”. Trebalo bi to da bude prava poslastica za ljubitelje malog fudbala. Članovi obe ekipe demonstrirali su sjajnu tehnika, srčanost i timski duh. Sat vremena kasnije na teren Sportskog centra ”Jezero” izlaze ”Caffe-Caffe” i ”Maja Berović”.

Na početku turnira, veliki broj gledalaca je obe ekipe video u finalu. Zato i ne čudi što su se baš oni i našli u završnici turnira. Finale će se odigrati u subotu, od 20 sati, dok će borba za treće mesto početi sat vremena ranije. Pored vrednih nagrada i priznanja za najbolju ekipu, golmana, strelca i igrača, organizatori pripremaju veoma primamljive nagrade za gledaoce.