NAKOVO- Vreme  je za povratak na vojvođanski istok!

To su izabranici Saše Kresoje pokazali u meču u Pavlišu. Meč između domaće “Crvene Zvezde” i nakovačkog “Poleta” okončan je rezultatom 1:1 (1:1). Oba gola pala su u prvom poluvremu. Ko će od naredne jeseni biti član Vojvođanske lige- istok biće poznato u sredu, kad se igra revanš.

Trener “Poleta” najpre se u izjavi za GRADSKI osvrnuo na tok i ishod meča u Pavlišu i čestitao igračima na hrabro odigranoj utakmici:

Da nam je neko uoči ovog meča ponudio remi, prihvatili bismo bez razmišljanja. Ipak, ne mogu da se otmem utisku da smo mogli i do pobede. Stvorili smo dosta šansi protiv kvalitetnog rivala.

Mislim da od naše prikazane igre u Pavlišu i aktivnog rezultata ne postoji bolja pozivnica da nas u sredu navijači podrže, kako bi se nakon dugih šest godina vratili na vojvođanski fudbalski istok- kaže Kresoja i nastavlja:

-Ponosam na prikazanoj partiji sa mnogo trčanja. Odigrati u ovakvom tempu utakmicu kad su prvenstva gotova za svaku je pohvalu. Igrali su hrabro i disciplinovano- ocenio je Kresoja. Kao rezultat takve igre stigao je i prvi gol.

Siguran egzekutor bio je Daniel Kočiš. Igrao se 21. minut. Domaćin je izjednačio šest minuta kasnije:

-Na krilima naše publike daćemo u sredu poslednji atom snage da ostvarimo zajednički san, san navijača, igrača, uprave, iskreno da vam kažem i moj- poručio je Kresoja. Meč sezone igra se od 17 sati i 30 minuta.