KIKINDA- Dve medalje kikindskim streličarima!

Članovi Streličarskog udruženja “Apolo” u nedelju su nastupili na 3D kupu Srbije, koji je održan na Babatovu, u organizacii “Banatskih Zmajeva” iz Zrenjanina.

Reč je o 3D turniru, odnosno imitaciji lova, na kojem se gađalo u 24 različita modela životinja sa različitih distanci i pozicija. Na takmičenju je učestvovalo više od 100 streličara iz cele Srbije.

Najuspešniji među Kikinđanima bili su Kristina Pancel, koja je u seniorskoj konkurenciji u stilu goli luk osvojila bronzanu medalju, kao i Ljubomir Zamurović, koji je u kategoriji veterana u stilu dugi luk stigao do srebrnog odličja.

Tamara Petkov zauzela je četvrto mesto, a bronzana medalja izmakla joj je za svega nekoliko krugova, iako je ostvarila lični rekord. Snežana Zamurović nastupila je u seniorskoj konkurenciji u stilu goli luk, dok je Branislavu Petkovu ovo bio prvi nastup za “Apolo”.