VRBAS- Pokrajinsko prvenstvo u streljaštvu za invalide, koje je proteklog vikenda održano u Vrbasu, bilo je veoma uspešno za članove Sportskog društva invalida Kikinde. Nadmetali su se u gađanju vazdušnom puškom i pištoljem. U konkurenciji invalidskih organizacija iz Novog Sada, Zrenjanina, Pančeva, Subotice, Bačke Palanke, Kule, Stare Pazove, Inđije i Vrbasa, naši predstavnici su na vatrenoj liniji ostavili dobar utisak.

U Kikindi su se vratili sa šest medalja, dve srebrne i četiri bronzane. U kategoriji vazdušna puška serijska, ekipa SDI Kikinda (Dragiša Brandić, Mile Marić, Božo Inđić i Stoja Milinović) osvojila je ekipno treće mesto sa 1.003  upucana kruga, dok je u pojedinačnoj konkurenciji Dragiša Brandić, u kategoriji  “klasa 1”, osvojio treće mesto sa 282 kruga.

Božo Inđić, u kategoriji “klasa 2”, takođe je osvojio treće mesto sa  299 krugova. U  kategoriji vazdušni pištolj, ekipa SDI Kikinda (Laslo Bajnoci, Ivan Šibul i Slavica Popović) osvojila je drugo mesto sa upucanih 1.048 krugova. Laslo Bajnoci je kategoriji “klasa 0”. osvojio drugo mesto. Ostvario je 481 krug. Osamdeset krugova manje bilo je Ivanu Šibulu dovolno da u dve spojene kategorije “klasa 1,2” osvoji treće mesto.