RUSKO SELO- Plesni studio “Jefimija” održao je u nedelju treći završni koncert. Publika je u Osnovnoj školi “Gligorije Popov” u Ruskom Selu videla oko 160 učesnika i uživala u brojnim koreografijama i nastupima solista, dueta i grupa:

– Iza nas je još jedno predivno veče ispunjeno emocijama, igrom, pesmom i zajedništvom. Na sceni se mogao videti veliki rad, trud i bezbroj sati provedenih na treninzima.

Svaki nastup bio je dokaz predanosti naše dece, trenera i svih koji su deo ovog tima- poručila je Snežana Aćamović, predsednica “Jefinimije” i posebnu  zahvalnost uputila  roditeljima, ističući da su upravo oni najveća podrška deci i plesnom studiju:

-Naši roditelji su naš vetar u leđa. Dok se grupe, solisti i dueti pripremaju za nekoliko minuta nastupa, iza svega stoje meseci rada, podrške i odricanja. Sve naše rezultate dugujemo upravo njima, jer nas prate, podržavaju i veruju u nas na svakom koraku- istakla je ona.

Članove “Jefimije” već u subotu, 6. juna, očekuje takmičenje u Zrenjaninu.