KIKINDA- Odbojkaši MOK “Kikinda” zabeležili su novu pobedu u 18. kolu Druge lige- sever. Nakon velike borbe na domaćem terenu, sa 3:2 u setovima, savladali su “Srem Iton” iz Sremske Mitrovice.

Nakon što su odbojkaši Milana Radosavčeva prva dva seta lako rešili u svoju korist, došlo je do pada u njihovoj igri. Opušteju igru domaćina, gosti iz Sremske Mitrovice su iskoristili i uveli meč u peti odlučujući set:

-Momci su se prerano opustili i nakon početnog vođstva pomislili da će sa Sremcima lako izaći i u trećem setu. Peti odlučujući set smo dobili sa 15:7.

Tako je trebalo da igramo tokom celog meča. Do kraja prvenstva preostala su još četiri kola- konstatovao je Radosavčev i nastavio:

-U timu nije bio libero Avram Udicki. Bitno je da ostvarimo još jednu do dve pobede, kako se ne bi našli u zoni ispadanja, budući da čak šest timova ispada iz lige.

Čeka nas gostovanje u Bačkom Petrovcu. Cilj nam je da im se revanširamo. “Mladost” je u prvom delu šampionata uspela da nas na našem parketu dobije sa 3:2- otkrio je Radosavčev.