Primenile pravu terapiju
KIKINDA- Rukometašice ŽORK „Kikinda“odigrale su nerešeno protiv  „Medicinara“ iz Šapca 24:24, u sedmom kolu Super lige Srbije za žene.

Pred oko 500 gledalaca, u hali sportova ’’Jezero’’, Kikinđanke su uzele bod lideru na tabeli i sa osam bodova, zauzimaju solidno četvrto mesto. Gošćama je dosuđeno čak osam sedmeraca, od kojih su Šapčanke realizovale šest.

Naše devojke uspele su da  izbore remi sa neugodnim rivalkama koje su ostvarile šest uzastopnih pobeda od početka sezone. Na poluvreme se otišlo pri rezultatu 16:13 za ’’Medicinar’’, ali su u nastavku utakmice odlučne Kikinđanke uspele da uzmu važan bod.  Pored Jelene Đurašinović, koja je proglašena igračicom utakmice, najistaknutije u redovima domaćih bile su Ivana Mitrović sa osam golova i Nikoleta Žižić sa pet postignutih  pogodaka.

Jelena Ardala upisala se četiri puta u listu strelaca, dok je Jelena Živkov bila precizna tri puta. Slađana Stepanović  postigla je dva  gola, a po jednom su bile precizne Stefana Ristić i Ivana Sivčev. Igrale su i Selena Aleksić, Milica Šicar, Dušana Kovačić, Nataša Jovičin, Aleksandra i Ana Čubrilo. U osmom kolu, sledećeg vikenda, Kikinđanke igraju protiv ŽRK „Bekament- Bukovička Banja“.