Poznati

KIKINDA- Poznati su četvrtfinalisti Božićnog turnira u malom fudbalu. Od 18 sati snage će odmeriti  „Caffe- Caffe“ i „Toza Marković“, dok će od 19 časova zaigrati „DTD MZ Bašaid“ i „Naftagas transport“.  Novina je da će se igrati po dve utakmice dnevno, ali po 40 minuta. Boreći se za ulazak u četvrtfinale, sinoć je „Treće poluvreme“ savladalo ekipu „Maja Berović“ sa 3:2, dok je „Školska družina“  iz Srpske Crnje bila bolja od „Blekburna“. Pobedili su rezultatom 5:3.

„Anđelkovi leptirići“ napravili su mali podvig nakon pobede nad ekipom „Jam session“  rezultatom 2:1, dok je u derbiju kola viđena sjajna utakmica između ekipa „Caffe-Caffe“  i „Naftagas transporta“. Meč su „kafedžije“ rešile u svoju korist sa  4:1. U četvrtak, druge večeri četvrtfinala, od 18 sati sastaće se beogradski „Horoskop“ i  „Treće poluvreme“.  Sat vremena kasnije, sastaće se „Maja Berović“  i „Tataratiru“ iz Mokrina.

Svi gledaoci sa kupljenom kartom učestvuju u nagradnoj igri, koju su organizatori pripremili u saradnji sa prijateljima i sponzorima turnira. Pobednika Božićnog turnira očekuje novčana nagrada od 150.000 dinara. Drugoplasiranoj ekipi pripašće 70.000, dok će osvajači trećeg mesta dobiti 30.000 dinara. Organizatori su predvideli nagrade i za najboljeg strelca, igrača i golmana.