BAČKI PETROVAC- Da u pojedinim trenucima utakmice 7. kola Druge lige nije bilo opuštanja u redovima MOK “Kikinda”, pobeda na gostujećem terenu u Bačkom Petrovcu mogla je da bude i ubedljivija. Ni 3:1 u setovima nije loše. Naša mladost pokazala se boljomo od “Mladosti” iz Bačkog Petrovca.

Nakon trijumfa na domaćem parketu protiv ekipe “Srem Iton”, u prošlom kolu, blede sećanja na neshvatljiv poraza na domaćem parketu  od “Partizana” iz Bača. Ipak, poraz koji kvari učinak odbojkaša MOK “Kikinda” istovremeno i opominje. I na ovoj utakmici je došlo do opuštanja, pa su treći set prepustili domaćim odbojkašima:

– Boljke u našoj igri i dalje su prisutne, a rezultat su nedovoljnog broja treninga. Srećom, pa u kvalitetu ne oskudevamo. Nije dobro što nam se u ovom utakmici povredio korektor Miloš Simić. Odigrao je utakmicu, iako je ozledio skočni zglob u četvrtom setu. Nadamo se da nije ništa strašno- kaže Radosavčev.

Do kraja prvo dela prvenstva, preostala su još četiri kola. Epidemiološka situacija konstantno se pogoršava, ali se ipak nadam da će nam dozvoliti da sve utakmice odigramo, a nadam se i dobijemo, u ranije planiranim terminima. Naredne nedelje, u 15 sati, u “Jezeru” će dočekati novosadski “Dunav volej”.