BEOGRAD- Dunja Vlaisavljević, članica TK “Kikinda”, sad već impozantnoj kolekciji medalja i pehara, pridružila je još jedan trofej.

U Beogradu, na terenima TK “Partizan”, osvojila je treće mesto na turniru prve kategorije SUPER 4. Ovaj turnir, za za devojčice i dečake do 12 godina, igrao se pod okriljem Teniskog saveza Srbije.

Dunja Vlaisavljević nalazi se u sjajnoj formi i niže uspehe. Prethodn je osvojila Otvoreno prvenstvo Novog Sada. U danu kad je Novak Đoković obradovao naciju, još dvoje mladih teniseta TK “Kikinda”, blistalo je u Beogradu.

Filip Balint osvojio je srebnu medalju na Otvorenom prvenstvu Beograda. Turnir treće kategorije igrao se na terenima TK “Master”, a okupio je dečake do 14 godina.

Dobra je u Beogradu bila i Milica Kugli. Posle plasmana u osminu finala na državnom prvenstvu Srbije, isti rezultat ponovila je i na turniru SUPER 4.