SUBOTICA-Danijel Mikan, takmičar Streličarskog udruženja “Apolo”, osvojio je zlatnu medalju u stilu goli luk, u kategoriji kadeta, na državnom prvenstvu u Subotici. Prvenstvo Srbije u indoor streličarstvu (gađanje u mete u dvoranskim uslovima sa 18 metara) održano je 8. marta u subotičkom sportkom centru, u organizaciji SK “Veteran”.

Uspeo je tako Danijel Mikan da ponovi uspeh sa nedavno održanog prvog “Ludaja kupa” u Kikindi. Mladi streličar osvojio je krajem februara u “Jezeru” zlatnu medalju u stilu goli luk. Državno prvenstvo u Subotici, okupilo je 98 takmičara.

Drugi predstavnik SU “Apolo”, Đorđe Mišković, zauzeo je četvrto mesto u stilu olimpijski luk, kategorija kadeta.  On  je na ovom takmičenju oborio lični rekord u broju upucanih poena (504). Kao i na “Ludaja kupu”, malo sportske sreće delilo ga je da kroz finalna raspucavanja dođe do neke od medalja.