RUSKO SELO- Fudbaleri “Crvene zvezde” poraženi su na svom terenu u 18. kolu Vojvođanske lige-istok. Bodove su iz Ruskog Sela u Elemir odneli igrači “Naftagasa”. Slavili su sa 2:0 (0:0).

Da imaju za čim da žale nakon duela sa timom iz vrha tabele, portal GRADSKI potvrdio je Stefan Kresoja, prvotimac “Crvene zvezde”. On smatra da je domaćin u ovom meču mogao da izbori i povoljniji rezultat. Evo i zašto:

– Ušli smo tvrdo u utakmicu, a u prvih 45 minuta odigrali smo egal. Nekoliko izglednih šansi imali su gosti i mi. U nastavku igre,  dve stopostotne šanse nismo iskoristili. Petar Cvijanović mogao je da donese radost saigračima i navijačima, ali se ispred gola okliznuo u odsudnom trenutku.

Usledila je kazna iz kornera. Gosti su poveli. Potom sam i ja propustio veliku priliku, nakon što je Stefan Kockar probio po desnoj strani, ali je blok protivničkog igrača sprečio da lopta završi u mreži. Drugi gol ponovo smo primili nakon kornera- ispričao je Kresoja.

Trener Rade Medić kaže da su poraženi od tima koji se uključio u borbu za prvo mesto. Priznaje da su, kako kaže, njegovi momci probali da se nose sa timom iz Elemira:

-Ostavljamo ovo iza nas i okrećemo se novom protivniku. Čeka nas iduće nedelje gostovanje u Omoljici. “Mladost” smo dobili na našem stadionu, a ako budemo čvrsti i disciolinovani, nismo bez šansi- smatra Medić. Ruskoselska “Crvena zvezda” nalazi se na 7. poziciji sa 25 bodova.