KIKINDA- Uradile su dobar posao!

Završnica kuglaške sezone obeležena je Prvenstvom Srbije za tandeme kuglašica u Beogradu, na kojem članice SU “Kika 0230” nisu uspele da dođu do pobedničkog postolja.

Najuspešniji kikindski tandem, Aleksandra Bunghart i Snežana Šibul, plasirao se među osam najboljih parova, ali je u četvrtfinalu eliminisan od kuglašica novosadske Vojvodine.

Drugi tandem Kikinde, Nada Komanov i Ljiljana Frenc, takmičenje je završio u osmini finala. Iza kikindskih kuglašica ipak je veoma uspešna sezona.

U Apatinu su osvojile Kup Srbije i tako drugi put uzastopno podigle ovaj trofej, dok su u prvenstvu zauzele treće mesto.