KIKINDA- Aleksa Torma, član Kluba borilačkih veština i sportova “Nova Dimenzija”, osvojio je bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu u kik-boksu, koje je od 29. do 31. maja, održano u Novi Sad.

Torma je dostojno reprezentovao svoj klub, grad i nacionalni tim na jednom od najznačajnijih regionalnih takmičenja u ovom sportu.

Iz kluba “Nova Dimenzija” ističu da je ovaj rezultat plod predanog rada, treninga i zalaganja takmičara, kao i podrške koju imaju na lokalnom nivou:

– Zahvaljujemo se Gradu Kikindi na podršci i pomoći koja je doprinela ostvarivanju naših ciljeva i omogućila učešće na ovom značajnom takmičenju- poručili su iz “Nove dimenzije”.