Moralo je

KIKINDA- Rukometaši „Kikinde Grindex“ pretrpeli su prvi poraz kao novajlije u nastavku prvenstva Super B lige Srbije.  Iz komšiluka su se vratili bez plena, a moglo je sve da bude drugačije. Komšije iz Novog  Bečeja pobedile su naše rukometaše tesnim  rezultatom. Ekipa „Jedinstva“ je u četvtom kolu protiv „Kikinde Grindex“ slavila sa 19:18.

Kikindski rukometaši previše su dopustili Novobečejcima da u prvom poluvremenu steknu prednost od pet golova, pa su na odmor otišli pri rezultatu 11:6. Očigledno je u nastavku utakmice preovladala ozbiljnost gostiju, koji su uspeli da se primaknu domaćima, ali je to bilo nedovoljno i za nerešen rezultat.

Trumbetaš  je bio najraspoloženiji u timu „Kikinda Grindex“. On je postigao pet golova. Delibašić, Kenjalo i Lisica po tri puta su zatresli mrežu „Jedinstva“.  U listu strelaca upisali su se i Brojčin, Komarek, Volaš,  kao  i Golić. U petom kolu Super B lige Srbije, „Kikinda Grindex“ dočekuje na svom terenu  „Loznicu“. Naši rukometaši pozivaju navijače da budu uz njih.

Sa druge strane, rukometaši mokrinske „Crvene zvezde“ dobrim partijama polako sebi cementiraju prvu poziciju Prve rukometne lige- sever. Mokrinčani su na svom terenu savladali vrlo jaku ekipu  „Jabuke“  iz istoimenog mesta, rezultatom 28:26. Na poluvremenu je bilo 14:13. Gosti iz Jabuke  čvrsto su igrali, ali je upornost domaćih ovoga puta pobedila. Najbolji strelac u redovima domaćih bio je Nikolić sa sedam pogodaka. Spahić se šest puta upisao u listu strelaca, a Vekić i Karanović su postigli pet golova. Almaši je tri puta zatresao mrežu, dok je Vukoje postigao dva pogotka.  U petom kolu, Mokrinčani putuju u Apatin.