BEOGRAD- Lakše se diše! Nakon dva neugodna poraza, konačno su rukometaši “Kikinde Grindex” zabeležili pobedu i najavili bolje dane u prolećnom delu šampionara. U Beogradu, u utakmici 13. kola Super B lige, naši momci savladali su sa 27:21 (11:10) “Voždovac 2012”, poslednjeplasirani tim na tabeli.

Tek u poslednjih dvadesetak minuta meča, tim koji sa klupe predvodi Slaviša Laković, uspeo je da se rezultatski odlepi od motivisanih domaćina i do kraja meča zadrži sigurnu prednost. U ovom meču, sve osim pobede naših momaka na Banjici, bilo bi ravno sportskoj senzaciji.

Tako nešto Nikola Vrgović, na ovom meču najbolji pojedinac i njegove klupske kolege nisu dozvolili. Ubojito desno krilo “Kikinde Grindex”, u četvrtoj sezoni u plavom dresu, ponovo je dokazao koliko znači timu.

Nakon duže pauze, ponovo je veću minutažu dobio i golman Slavko Miškov. Ovako je za portal GRADSKI video ovaj meč:

-Istina je da smo donekle izgubili samopouzdanje. Poraz od “Smedereva”, a prethodno i od “Rudara”, zaista nas je poremetio. U ovom meču smo očekivali pobedu, ali do nje nismo lako došli.

Tek nekih dvadesetak minuta pre kraja, uspeli smo da prelomimo meč. Ovo je, uvereni smo, najava boljih dana za “Kikindu Grindex”. Priliku da to potvrdimo imaćemo već u subotu kad stiže “Vrbas Petrol”.

Oni su nam jedini u jesenjem delu prvenstva uzeli bod. Pozivam navijače da nas podrže. Nadam se novoj pobedi- poručio je Miškov.

Priznao je i da mu je veoma drago što je konačno dobio priliku da pokaže da i dalje, pored sjajnog Marka Gaćinovića, može da bude od velike koristi timu.