KAĆ- Da uspeh definitivno može da bude njihovo drugo ime, potvđuje još jedan upečatljiv nastup karatiskinja i karatista kikindskog “Feniksa”.

U Kaću su učenici proslavljene karatiskinje Tanje Sili i njenih saradnika, ponovo bili na visini zadatka.

Na Internacionalnom turniru “Panter open”, u organizaciji Karate kluba “Panter” iz Budisave i Karate saveza Vojvodine, takmičari “Feniska” osvojili su 34 medalje i to: pet zlatnih, 12 srebrnih i 17 bronzanih.

Turnir  je okupio više od 400 karatiskinja i karatista iz 38 srpskih klubova i gostiju iz  Bosne i Hercegovine. Karate klub “Feniks” je učestvovao sa 42 takmičara u svim uzrasnim kategorijama i disciplinama, i u ukupnom plasmanu zauzeo drugo mesto.

Poletarci su se okitili sa 11 odličja. Pioniri “Feniksa” iz Kaća su doneli osam, a nade dve medalje. Sa četiri odličja okitili su se kadeti, dok šest osvojenih medalja učinak juniora. Priliku da osvoje medalje nisu propustili ni seniori “Feniksa”. Pripale su im tri medalje.

Nina Stojnić iz Banatskog Velikog Sela, članica “Feniksa”, u Kaću je bila posebno dobra, uostalom kao i na brojnim prethodnim takmičenjima. Osvojila je tri medalje: zlatnu, srebrnu i bronzanu.