SREMSKA MITROVICA- Ponovo se tartan staza atletskog stadiona u Sremskoj Mitrovici posrećila mladim atletičarima kikindskog “Partizana”.

Na seniorskom prvenstvu Vojvodine, mlada sprinterka bila je superiorna. Osvojila je dve medalje.

U trci na 100 metara sa preponama, juniorka “Partizana” i reprezentativka Srbije, bila je suverena i uzela zlatnu medalju. Sjajan nastup u Sremskoj Mitrovici, upotpunila je bronzom u trci na 100 metara.

Naš mladi sugrađanin, Ognjen Zivlak, takođe junior, pokazao je da se na njega mora računati i u seniorskoj konkurenciji.  Osvojio je bronzanu medalu u trci na 400 metara.

Oboje su, početkom maja, nastupili u Sremskoj Mitrovici, na prvenstvu Vojvodine za juniore i mlađe juniorke. Jana je i tada uzela zlato, dok je Ognjena manje od stotinke delilo od finala.

Sledećeg vikenda na programu je državno atletsko prvenstvo za seniorke. Juniorsko prvenstvo Srbije održaće se 9. jula, pa će i to biti nova prilika za atletičarke i atletičare kikindskog “Partizana”.