KIKINDA- Odbojkaši MOK “Kikinda” savladali su sa 3:1 u setovima “Mladost” iz Nove Pazove.

Nakon početna dva dobijena seta, naši odbojkaši su se opustili, pa je poslednjeplasirani tim uspeo da osvoji treći.

Trener Milan Radosavčev pozvao je igrače da se uozbilje. Odbojkaši su ga poslušali, pa su  utakmicu rutinski priveli kraju:

-U ovoj utakmici su šansu dobili mlađi odbojkaši. Nakon ovog trijumfa, nalazimo se na trećem mestu. Ukoliko pobedimo u preostala dva kola, ostaćemo na toj poziciji.

Prošlu sezonu smo okončali na četvrtom mestu, pa nam se pruža prilika da napravimo jedan iskorak. U sportu, ništa ne može preko noći- jasan je Radosavčev.

Uspešne su bile i odbojkašice GŽOK “Kikinda 0230”. Ekipu “Novi Sad 2” su dobile sa 3:1 u setovima. Izabranice Igora Golijanina vezale su treću uzastopnu pobedu:

-Držali smo se u prvom setu do 20:20. Nakon toga smo poklekli.  Tokom naredna dva seta, devojke su se borili, izgarale na terenu i dva seta dobile na razliku. Četvrti set je samo na papiru bio lakši. Pokazali smo ozbiljnost i visoku koncetraciju u igri. I u preostala dva kola odigraćemo u Kikind- izjavio je Golijanin.

Pobedu protiv Novosađanki izvojevale su: Milana Reljić, Liljana Savić, Nađa Berić, Nikolina Prolić, Iva Rodić, Andrea Sivčev, Katarina Čarapić, Tijana Vlašić, Jelena Golijanin i kapitenka Ivana Milić.