KIKINDA- Ako je suditi po učinku tokom janura, Janu Isailović i Ognjena Zivlaka, mlade atletičare kikindskog “Partizana”, očekuje još jedna uspešna sporska godina

Tako gde su stali krajem prošle godine, nastavili su prethodnog meseca. Naš mladi sugrađanin, Ognjen Zivlak, na Otvorenom prvenstvu Beograda za juniore, u trci na 400 metara, bio je treći.

On se prošle godine okušao i u seniorskoj konkurenciji, pa je seniorskom prvenstvu Vojvodine, takođe u ovoj disciplini, osvojio bronzanu medalju.

Januar je uspešan bio i za Janu Isailović, sprinterku “Partizana” i reprezentativku Srbije. Najpre je 21. januara, na prvenstvu Vojvodine u dvorani, u Novom Sadu, u disciplini 60 metara prepone, osvojila zlatnu medalju.

Osam dana kasnije, Jana Isailović stigla je do bronze. Učestvovala je u Beogradu na juniorskom državnom prvenstvu u dvorani. Lane je  na seniorskom prvenstvu Vojvodine, mlada sprinterka bila je superiorna.

Osvojila je dve medalje, u trkama na 100 metara sa preponama. Iz Atletskog kluba “Partizan” pozivaju zainteresovane devojčice i dečake da im se pridruže.

Atletski klub “Partizan” postoji od 1998. godine i broji više od 80 članova svih uzrasta. Cilj kluba je da poveća brojnost i nastavi sa sjajnim rezultatima  Sve informacije možete dobiti na FB stranici atletskog kluba “Partizan” slanjem poruke.