ARANĐELOVAC- Rukometaši “Kikinde Grindex” doživeli su prvi poraz u Super A ligi Srbije. Kikinđani su izgubili minimalnim rezultatom na gostovanju u Aranđelovcu protiv ekipe “Šamot 65”  sa 28:27. Iako su dobro počeli, pa sa dobrom igrom nastavili i kasnije tokom utakmice, promašeni ziceri ipak su presudili u korist Aranđelovca:

– Do 51. minuta smo vodili sve vreme i imali vođstvo čak četiri gola razlike. U jednom trenutku je bilo 20:16 za nas. Igrali smo odlično sa puno samopouzdanja, ali smo onda ušli u prazan period od pet minuta.

U tom delu utakmice, domaći rukometaši izjednačavaju rezultat. Uz ogromnu pomoć publike ulaze u egal. Na kraju smo imali tri promašena sedmerca i nekoliko zicera što nas je koštalo bodova. Zaista sam ponosan na svoje igrače i na način kako su se borili-  istakao je Miljan Stanić, trener “Kikinde Grindex”.

Najefikasniji u redovima naše ekipe bio je Aleksandar Kurteš, koji je sa pet postignutih golova proglašen i igračem utakmice. Pet pogodaka takođe je postigao i Nikola Vrgović, dok su po četiri puta bili precizni Stanimir Komarek, Dušan Mirić i Nenad Trumbetaš. Marko Trninić postigao je tri gola, a po jednom su bili precizni Milan Lisica i Đorđe Gamber. Rukometaše “Kikinde Grindex” očekuje još jedno gostovanje.  Ugostiće ih “Novi Pazar” koji je u ovom kolu savladao “Partizan” u Beogradu.