KIKINDA- Rukometaši „Kikinde Grindex“ upisali su pobedu u osmom kolu Super B rukometne lige Srbije. Naši momci su na domaćem terenu Inđiju rezutatom 24:20. Sjajni kikindski rukometaši pokazali su rešenost da od samog starta utakmice nametnu svoju igru. U tome i uspeli, nošeni podrškom više od 400 navijača u hali sportova  „Jezero“.

Na poluvremenu je bilo 10:9 u korist domaćih, pa je u nastavku utakmice „Kikinda Grindex“ samo povećavala svoje vođstvo. U svakom slučaju, kvalitetna i dobra utakmica završena je pobedom naših rukometaša. Lisica je ponovo bio najefikasniji u redovima domaćih postigavši šest golova. Komarek je bio precizan četiri puta, dok je tri gola dao Delibašić.

Po dva pogotka postigli su Trumbetaš, Dukatarov, Golić, Gamber i Milićević, dok je strelac jednog gola bio Kenjalo. Dobru igru pokazali su Volaš, Jakovljević, Brojčin i Raković. Za igrača utakmice proglašen je Slavko Miškov, golman „Kikinde Grindex“. U devetom kolu Super B rukometne lige Srbije, kikindski rukometaši putuju za vikend u Lazarevac na utakmicu protiv „Kolubare“.

Rukometaši mokrinske „Crvene zvezde“ nisu uspeli da pobede trenutno provlasirane „Lavove“ na gostovanju u Bačkoj Palanci, u okviru devetog kola Prve rukometne lige Srbije- sever. Mokrinčani su izgubili rezultatom 40:33. Na poluvremenu je bilo 22:13 za domaće rukometaše. Bilo je veoma teško da se vidno raspoloženi ’’Lavovi’’ stignu i prestignu. U desetom kolu „Crvena zvezda“  dočekuje „Mladosti“ iz Vršca.