KIKINDA- Rukometaši ”Kikinde Grindex” nisu uspeli da u punoj hali Sportskog centra ”Jezero” savladaju fenomenalnu ”Metaloplastiku”. Utakmica je završena 33:27 u korist gostiju iz Šapca, koji su došli sa brojnijom i fizički znatno spremnijom ekipom.

Prvo poluvreme završeno je 16:16, pa je kikindska ekipa, predvođena aplauzima oko 800 navijača, bila u poziciji da napravi podvig i savlada goste, ali je u drugom poluvremenu utakmica pripala Šapčanima:

– Igrali smo bez dva važna igrača, tako da sam imao smanjenu rotaciju. Nisam mogao da odigram odbranu na nivou na kom smo igrali prvo poluvreme.

Primetan je bio veliki zamor, ali uprkos svemu moram da kažem da je ”Metaloplastika” zasluženo pobedila u fenomenalnoj utakmici, sa sjajnom atmosferom i odličnim suđenjem. To je ekipa koja će sigurno biti u play off-u- istakao je Miljan Stanić, trener ”Kikinde Grindex”.

Dobru partiju u našoj ekipi pružio je golman Slavko Miškov. Milan Lisica postigao je šest golova, dok je Nenad Trumbetaš bio precizan sedam puta.  U 8. kolu, ”Kikinda Grindex” putuje na Kosovo i Metohiju na utakmicu protiv ekipe ”Mokra Gora”, a potom u naš grad dolazi beogradski ”Partizan”.