KIKINDA- Kadetska selekcija MOK „Kikinda“ izgubila je na parketu OŠ  „Žarko Zrenjanin“ utakmicu protiv Odbojkaškog kluba „Bečej“. Kikinđani su poraženi rezultatom 3:0 u setovima, u okviru drugog kola Kadetskog prvenstva Vojvodine. Bečejci su prvi set dobili sa 25:20. Drugi im je pripao sa 29:27, dok su u trećem setu odigrali 27:25 i naneli kikindskoj ekipi prvi poraz u prvenstvu. Milan Radosavčev, trener MOK „Kikinda“, nije bio zadovoljan igrom:

– Ne pamtim kada smo ovako loše odigrali utakmicu. Tokom cele nedelje imamo dosta bolesnih igrača. Mnogi od njih nisu trenirali, pa se sve odrazilo na našu igru. Protivnik je bio bolji od nas i zasluženo je pobedio. Prijem i servis su nam potpuno zatajili, ali se ni sa blokom nismo proslavili- priznao je Radosavčev.

U sledećem kolu,  katedi MOK „Kikinda“ biće slobodni. Radosavčev očekuje da će se zdravstveni bilten njegovih pulena popraviti u značajnoj meri. Naše mlade odbojkaše tek za dve nedelje očekuje utakmica protiv „Dunav voleja“, a potom odlazak Bečej. Prve dve ekipe odlaze u četvrtfinale prvenstva.