SUBOTICA- Rukometaši “Kikinde Grindex” nisu uspeli da pobede svog rivala u Subotici, u okviru 4. kola Play kupa Super A rukometne lige Srbije. Iako su izgubili od  “Spartak Vojputa” sa 27:25 , naši rukometaši i dalje zauzimaju prvu poziciju na tabeli te mini lige. Priliku da igraju u Subotici dobili su svi igrači, pogotovo oni koji nisu imali veliku minutažu tokom regularnog dela prvenstva.

Praktično do samog kraja utakmice bilo je izjednačeno, pa je odluka o pobedniku pala nekoliko minuta pre kraja utakmice. Veoma lepu partiju, verovatno najbolju u sezoni, imao je Nemanja Dukatarov. Pored toga što je postigao pet golova, odigrao je vrhunski i pokazao da i te kako ima šta da pruži na parketu. Da je naša ekipa pobedila, on bi svakako bio igrač utakmice. Solidnu partiju, između ostalih, pružio je Slavko Miškov:

-Sve do samog kraja utakmice bilo je izjednačeno, ali nismo uspeli da do isteka vremena preokrenemo u našu korist. Igrali smo dobro, ali neke šanse nismo iskoristili. Mogu da kažem da je publika pogledala jednu veoma kvalitetnu i zanimljivu utakmicu,

baš kao što je uvek kada igramo protiv Subotičana. Nemanja Dukatarov je po meni odigrao najbolju utakmicu u karijeri, a verujem da su se sa tim složili i ostali i grači. Mi nastavljamo dalje sa namerom da osvojimo ovu mini ligu- ocenio je čuvar mreže “plavih”.

Nemanja Dukatarov, dakle, strelac je pet pogodaka. Po tri gola dali su Stanimir Komarek, Milan Lisica i Nikola Vrgović. Nenad Trumbetaš, Mirko Kenjalo i Đorđe Gamber strelci su po dva pogotka.

Po jedan gol dali su Aleksandar Kurteš, Dušan Mirić, Marko Trninić, Ljubomir Golić i Nenad Delibašić. Naši rukometaši će narednog vikenda odigraće utakmicu u Aranđelovcu protiv ”Šamota 65”.