KIKINDA- Zakuhtao se Noćni turnir u malom fudbalu “Kikinda 2019”, a publika je i prethodne večeri videla atraktivne utakmice sa dosta lepih akcija i golova. “Slap” je, bez većih problema, savladao “Treće poluvreme” sa 7:1 i tako opet svima dao do znanja da sa velikom željom napadaju prvo mesto na turniru.

Potom je na terenu viđena sjajna partija, odnosno komšijski derbi između fudbalera iz Banatske Topole i Bašaida. Sastali su se “Napredak” i “Internacional”. Nakon nekoliko preokreta, lepih akcija i golova, utakmica je pripala “Napretku” sa 4:3.

Brojna publika pogledala je potom sjajnu partiju između “Žutih mrava” i ekipe “Tuning mobile”. Bilo je veoma žestoko, nisu se momci predavali do poslednjeg trenutka, a na kraju je završeno bez pobednika 1:1. Istim rezultatom završena je i poslednja utakmica između “Mašino plus” i zrenjaninskog SAS-a.

Večeras su na programu četiri utakmice, a turnir počinje u 20 sati. Igraće “Tisza Automotive” i “Mima i drugari”. Potom nas očekuje sjajna partija između zrenjaninskog SAS-a i “Slapa”, treća utakmica je “Žuti mravi” i “Autoservis Jovin”. Veče zatvaraju SAS i “Treće poluvreme”.