NOVI SAD- Fudbaleri KMF “Kikinda” nastavili su pobednički niz u play out fazi Futsal lige Vojvodine. Ovoga puta, naši igrači savladali su u Novom Sadu ekipu “Tango” sa 8:6. Kikinđani su odigrali prvo poluvreme veoma dobro.

Sjajnom igrom prisutnima, a i domaćoj ekipi, pokazali su da su znatno kvalitetniji. Na odmor se otišlo pri rezultatu 6:1. U nastavku utakmice došlo je do blagog opuštanja, kao i pada koncentracije. Novosađani su to iskoristili da se opasno primaknu, ali ne i da preokrenu meč:

-Mi smo prvo poluvreme odigrali sjajno. Poveli smo sa 5:0, a akcije su bile takve da nam je aplaudirao i protivnički golman. Međutim, u nastavku smo se opustili, a stigao nas je i umor jer je nekoliko nas, odmah nakon posla, krenulo na utakmicu. Domaći su nam se približili na samo gol razlike. Brzo smo se pribrali, postigli još jedan pogodak dva minuta pre kraja i time rešili pitanje pobednika- rekao nam je Boško Krstić, golman KMF “Kikinda”.

“Hajduk” iz Kule naredni je protivnik KMF “Kikinda”. Naši fudbaleri sledeću utakmicu play out faze odigraće u nedelju, od 17 sati, u hali SC “Jezero”. Uprava poziva navijače da podrže kikindski klub koji je nakon reorganizacije stao na noge i za sledeću sezonu ima ambiciozne planove.