NOVI PAZAR- Rukometaši “Kikinde Grindex” poraženi su u meču 7. kola ARKUS lige na gostujućem terenu u dvorani “Pendik” u Novom Pazaru. Bolji od njih bili su igrači RK “Novi Pazar”. Susret je završen rezultatom 33:29.

Dobro su se naši momci držali u prvom poluvremenu. Nakon 30 minuta igre, domaći rukometaši su imali gol prednosti i vodili sa 17:16. Međutim, u drugom periodu igre, “plavi” zbog povrede nisu mogli da računaju na Milana Lisicu, bombardera “Kikinde Grindex”:

Odigrali smo veoma dobro, naročito u odbrani. U dvorani “Pendik” naročito su se istakli Nikola Vrgović i Milan Potpara sa po šest golova. Gol manje dao je Aleksandar Kurteš.  Sjajni su bili i ostali momci. Imali smo priključak, igrali angažovano, ali smo se namerili na raspoloženog protivnika. Stvarno smo odigrali dobro.

Znate, to su one utakmice u kojima izgubite, ali ne žalite jer znate da ste pružili maksimum- javlja za GRADSKI iz Novog Pazara, Mirko Kenjalo. Kapiten “Kikinde Grindex” smatra da je ovaj meč dobra uvertira za ono što ih čeka na njihovom parketu u “Jezero”:

-Stiže nam “Dubočica 54” iz Leskovca.  Najbitnije da svi zdravi dočekamo ovaj susret koji je na programu u nedelju, sa početkom u 18 sati.  Oni su kod kuće izgubili u derbiju od pančevačkog “Dinama” sa golom razlike. Sigurno će u Kikindi pokušati da se izvade za taj poraz.

Uz podršku naše verne publike, daćemo sve od sebe da se to ne desi. Priželjkujemo paklenu atmosferu. To nas dodatno motiviše da izgaramo na terenu. Dođite da nas bodrite, a mi vas nećemo razočarati- poručio je Kenjalo ljubiteljima rukometa u Kikindi.