KIKINDA- U drugoj prijateljskoj utakmici, u okviru priprema za predstojeću sezonu, fudbaleri “OFK Kikinde 1909” izgubili su od srpskoligaša “OFK Bečeja 1918” rezultatom 3:0.

U prvom poluvremenu gostima je prepuštena inicijativa, tako da su Bečejci stvorili iz kontranapada dve stopostotne šanse preko Todorova i Kitanovića, međutim bez pogotka. Gosti su postigli prvi gol u zadnjem minutu prvog poluvremena. U drugom delu utakmice bila je bolja igra gostiju i još dva pogotka u mreži domaćih za konačnih 0:3. U klub sa Gradskog stadiona stiglo je još jedno pojačanje iz nakovačkog Poleta. Za jači bedem u odbrani postaraće se pouzdani Milan Kenjalo. Pre  njega je na Gradski stadion stigao iskusni napadač Danilo Dado Vukobrat, takođe iz “Poleta”.

U prvoj prijateljskoj utakmici, “OFK Kikinda 1909” odigrala je nerešeno 1:1 protiv srpskoligaša ‘’Radničkog’’ iz Zrenjanina.