Gostovanje

MOKRIN- Rukometaši  ”Crvene zvezde” izgubili su na gostovanju protiv ekipe ”Sivac 69” u sedmom kolu Prve rukometne lige Srbije- sever. Mokrinčani su poraženi rezultatom 42:27, pa se sada nalaze na solidnoj četvrtoj poziciji. Imali su rukometaši „Crvene zvezde“ na početku utakmice dobar tempo. Nisu dozvoljavali domaćim igračima da odmaknu sa vođstvom. Međutim, kako je vreme prolazilo, tako se povećavala gol razlika za ”Sivac 69”. Na poluvreme se otišlo pri rezultatu 20:13.

U nastavku se nije mnogo toga promenilo. Domaći rukometaši su u jednom trenutku poveli sa 30:20, pa je kraj utakmice već bio izvestan, pogotovo nakon vođstva domaćih od 40:25. Najbolji u redovima ”Crvene zvezde” bio je Spahić sa devet postignutih golova. Po četiri pogotka postigli su Vukoje, Kanižaj i Dražić. Dva puta u listu strelaca upisali su se Vekić, Blažić i Karanović. Mokrinčane u osmom kolu čeka utakmica na domaćem terenu protiv Dolova.