ARANĐELOVAC/KIKINDA- Rukometašice ŽORK „Kikinde“ pretrpele su težak poraz na gostovanju u Aranđelovcu. U utakmici 17. kola Super A rukometne lige Srbije, Kikinđanke su izgubile od ekipe „Bekament Bukovička Banja“ sa čak 40:14 (17:6).

U utakmici bez rezultatskog značaja za naše rukometašice, priliku su dobile mlade igračice, pred kojima je tek karijera i koje će veću minutažu dobiti u sledećeoj sezoni. Trener, Dragan Mrakić, već je najavio da će u nastavku priliku pružiti neiskusnim rukometašicama kako bi stekle samopouzdanje i osetile prvoligašku igru na terenu.

Najefikasnija u redovima kikindskog kluba bila je Dušana Kovačić sa šest postignutih golova. Tri gola postigla je Emilija Lazić. Jelena Ardala, Milica Šicar, Jovanka Peić, Teodora Đukičin i Ana Čubrilo postigle su po jedan gol.

U poslednjem kolu, koje je na programu 14. aprila, rukometašice ŽORK „Kikinda“ će na svom terenu dočekati ekipu „Juniora“. Naše rukometašice pružiće sve od sebe da ovogodišnju sezonu okončaju pobedom.